Domů > O nás

O nás

Povrchové úpravy SNET

Společnosti s.N.E.T. (zkratka pro nezávadné ekologické technologie) v České a Slovenské republice, již od roku 1990 napomáhají řešit problémy s povrchovou úpravou ocelových konstrukcí, hlavně se snaží pozitivně ovlivnit tak složitou činnost v průmyslovém odvětví, jakou je boj proti korozi.

Na jaké povrchové úpravy se zaměřujeme?

Naše působnost se zaměřuje především na oblast speciálních povrchových antikorozních úprav ocelových konstrukcí, s velmi dlouhou životností.

Za tím účelem navázala naše firma spolupráci se světově uznávanými společnostmi nabízející specifické vysokosušinové epoxidové nátěrové hmoty řádově i aplikované za horka .

V oblasti aplikace protikorozní ochrany ocelových konstrukcí ve volné přírodě a krajině, zaujímá naše firma jedno z předních míst na trhu v České republice, čehož bylo dosaženo především aktivním výběrem používaných nátěrových hmot a snahou sladit veškeré požadavky zákazníka s maximálními požadavky na životnost i v extrémním korozním prostředí ,navržené ochranné povlaky vykazují vysokou odolnost proti působení povětrnostních podmínek, kyselin, solím a louhům.

Životnost těchto povrchových úprav přesahuje v některých případech i statickou životnost opravované ocelové konstrukce, čímž rapidně snižuje náklady na údržbu těchto zařízení.V případě specifických podmínek vysoké vzdušné vlhkosti nabízíme aplikaci nátěrového systému, jenž lze nanášet i při 95 % vlhkosti a je tak využitelný i v oblastech kde jiné nátěrové systémy nemají optimální podmínky pro vytvrzení ( např. v systémech vodních hospodářství ,podzemních nádrží, plynojemů, plynárenské přechody VTL a STL ,nad vodotečí, nebo s přelivem )

Předpovrchové a povrchové úpravy

Dovolíme si Vám tímto nabídnout tyto speciální technologie před - povrchových a povrchových úprav, vytvořené na základě našich dlouholetých zkušeností , určené především do oblastí, kde jsou kladeny vysoké nároky na rychlost, kvalitu provedení, záruku, životnost a ochranu životního prostředí.

Pokud Vás naše cenová nabídka zaujme, a vznikne prostor pro bližší spolupráci, velice rádi předložíme naše reference v oboru povrchové úpravy , dokumentaci o Certifikovaných nátěrových systémech a atesty tryskacího média, které Vás ubezpečí, že logo firmy s. Nezávadná Ekologická Technologie nejsou jen prázdná slova, ale vyjadřují opravdu naší snahu o co nejšetrnější nutné zásahy do naší přírody a krajiny.

Jaké nátěrové systémy používáme?

Používáme speciální nízkovrstvý holandský nátěrový systém UNI-COAT 2000 , který byl vyvinut na zabezpečení ekologicky trvanlivé povrchové úpravy s přihlédnutím na dosažení maximální odolnosti proti vnějším povětrnostním vlivům na bázi speciálního polyacrylátu copolymer acrylic-resins.

Pro nátěry, aplikované za horka (vhodné pro jezové klapky), používáme Permacor 2807/HS-A .

Rychlý kontakt

s.N.E.T. Karlovy Vary, spol. s r.o.

362 11 Jenišov 14
Tel: 353 560 101
GSM: 602 444 886

info@snetsro.cz

Proč my:
  • tradice od roku 1989
  • šetrné nátěrové systémy
  • jedinečné technické vybavení
  • flexibilita
  • mobilita
  • extrémní výkon

Copyright © 2022 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu